Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Steven Verhoeckx
Steven Verhoeckx
Vestigingsmanager

steven.verhoeckx@louwman.nl
088 - 52 50 615

Rob Gerritsen
Rob Gerritsen
Verkoopadviseur

rob.gerritsen@louwman.nl
088 - 52 50 617

Niels Driessen
Niels Driessen
Verkoopadviseur

niels.driessen@louwman.nl
088 - 52 50 616

Roel Koks
Roel Koks
Verkoopadviseur

roel.koks@louwman.nl
088 - 52 50 619

Benny Pannekeet
Benny Pannekeet
Aftersales verantwoordelijke

benny.pannekeet@louwman.nl
088 - 52 50 604

Sylvia van Luyn
Sylvia van Luyn
Host

sylvia.vanluyn@louwman.nl
088 - 52 50 601

Selma den Brinker
Selma den Brinker
Host

selma.denbrinker@louwman.nl
088 - 52 50 601

Richard Groenendijk
Richard Groenendijk
Werkplaatsreceptionist

richard.groenendijk@louwman.nl
088 - 52 50 605

Evert van Gils
Evert van Gils
Service adviseur

evert.vangils@louwman.nl
088 -52 50 607

Mathijs Raming
Mathijs Raming
Service adviseur

mathijs.raming@louwman.nl
088 - 52 50 602

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.